Akaydın Şemsiye

Ayvalıkta yazlığı bulunan Akaydın Şemsiye’nin sahibine çok güzel mutfak yaptık onlarda sağolsunlar işimizi çok beğendiler o gün bu gündür biz şemsiye ihtiyacımızı akaydın şemsiye den karşılıyoruz

Göktunç bey de ne zaman mutfağa,mobilyaya ihtiyacı olsa bizden tedarik ediyor kısaca yaptıkları işi anlatmak gerekirse; şemsiye üretiyorlar buna mega şemsiye diyorlar bu şemsiyeler Genellikle Cafe , restaurant ,bahçelerde,plajlarda kullanılan büyük ebatta şemsiyeler dir.
Güneşten ve yağmurdan sizi korur.Günümüzde bahçe şemsiyeleri teknolojinin de ilerlemesiyle farklı yetenekler eklenerek sadece güneş ve yağmura değil soğuğa karşıda sizi korur nasıl mı? Akaydın Şemsiye yapmış kış bahçesi de denilen Yanları kapalı şemsiye ile rüzgar ve soğuk şemsiyenin içine işlemiyor hele bir de içine ısıtıcı koyarsanız ki bu da akaydın şemsiye de mevcut infrared ısıtıcılarla sağlanabiliyor içerisi tam bir kış bahçesi oluyor.

Ayrıca suncool tarafından hayata geçirilen bir projeyle şemsiyenizin elektrik üretmeside mümkün sitesine girip incelemenizde fayda var bizden söylemesi.

siteleri www.semsiyeci.com tıklayın ayrıntılı bilgi alın.

şemsiye
Görüşmeyi Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
İNŞAAT DEKORASYON Firma Ekle